Header image 0Header image 1Header image 2Header image 3


OLDstars on the ROAD

OLDstars

studentský benefiční festival

Studentská umělecká skupina OLDstars se v létě opět vydá na cesty. Svůj letošní repertoár podělí v červenci mezi několik lokací ve Středočeském kraji - na tři dny se usadí v Kutné Hoře, na celý jeden víkend obsadí bývalý klášter v Roudnici nad Labem a během turné navštíví několik dalších středočeských měst!

Vstupenky na třídenní divadelní maraton tří desítek inscenací přímo v srdci UNESCEM chráněného města Kutná Hora můžete zakoupit ZDE: GOFORBOOM

Projekt OLDstars on the ROAD 2022 byl podpořen grantem Státního fondu kultury, grantem měst Kutná Hora a Roudnice nad Labem a grantem Středočeského kraje. Děkujeme!

Letošní festival OLDstars on the ROAD: Kutná Hora 2022 proběhne pod záštitou rektora Janáčkovy akademie múzických umění v Brně MgA. Petra Michálka, radního pro oblast kultury, památkové péče a cestovního ruchu Středočeského kraje Mgr. Václava Švendy, radního pro kulturu v Kutné Hoře Mgr. Štěpána Drtiny a vedoucího Katedry pedagogiky na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy v Praze Doc. PhDr. Martina Strouhala, Ph.D.

Partnery festivalu OLDstars on the ROAD: Kutná Hora 2022 jsou X10 Kutná Hora, turistická oblast Kutnohorskokolínsko, reklamní agentura Lepor a oldservis.cz. Mediálními partnery festivalu jsou servery Místní kultura, i-divadlo.cz, scena.cz a kudyznudy.cz.

Kdy hrajeme

Momentálně není naplánovaná žádná repríza.