Header image 0Header image 1Header image 2Header image 3


Margaritě...

Carlos Be / Iveta Gonzálezová

nečekaný dárek k narozeninám

Jak bojovat s nepřízní osudu? Nejlépe s humorem, nevadí, že je občas drsný. A hlavně se nenechat v průšvihu utopit.Nadechnout se lze i jednou nosní dírkou. Margarita má dnes narozeniny a nikdo z jejích dětí, natož bývalý manžel si na ni ani nevzpomněl. Jen od svého lékaře dostává nečekaný dárek. Monolog pro jednu herečku je jakýmsi deníkovým průletem 180 dny. Dojemná i silná hra se dostala mezi finálové texty španělské soutěže tvůrčího psaní Premi Born de Teatre 2013. V rámci letošního ročníku Měsíce autorského čtení, který byl věnován španělským autorům, absolvoval Carlos Be s touto hrou velmi úspěšná a divácky hojně navštívená scénická čtení v Brně, Ostravě, Košicích, polské Vratislavi a Lvově.

www.margarite.cz

Vstupenky k dispozici přes předprodejní server GOOUT. Zakoupením vstupenky přispějete na Bellis Young & Cancer - projekt Aliance žen s rakovinou prsu.

Mediální ohlasy:

"Naturelu Ljuby Krbové hra přesně sedí. Herečka nevystoupí z role, jakoby příběh opravdu odžila. Navíc v malém podkroví Werichovy vily dokáže blízko sedící diváky doslova vtáhnout." Pavel Širmer, i-divadlo.cz, 11. 4. 2018

Autorská práva zastupuje AURA PONT

Režie: Tomáš Staněk
Produkce: Lucie Gabrovská, Elisa Speváková a Karolína Hartmanová
Hraje: Ljuba Krbová
Premiéra: 10.4.2018

Kdy hrajeme

Momentálně není naplánovaná žádná repríza.