Header image 0Header image 1Header image 2Header image 3

Kdy a kde se můžete těšit na OLDstars on the road?

1.5.2023

V sobotu 8. července 20:00 v jediném provedení představíme v unikátní lokaci bývalé vodní nádrže Sukov u Kutné Hory původní openair inscenaci textu hvězdy evropského divadla Maria Von Mayenburga MARS.

Oblíbené monodrama MARGARITĚ s Ljubou Krbovou uvedeme pohostinsky v aule bývalého kláštera svaté Voršily (dnes Církevní gymnázium) v Kutné Hoře v neděli 9. 7. 18:00.

Veřejná prostranství historického centra Kutné Hory o víkendu 7. - 9. 7. naplníme sérií repríz inscenace dochovalého torza středověké hry MASTIČKÁŘ.

Od nedělního večera 9. 7. do úterního večera 11. 7. budeme marathonem studentského divadla okupovat hrad Točník.

Prodloužený víkend 13. - 16. 7. otestujeme divadlem novou nečekanou lokaci v centru Prahy –podkroví bývalé solné věže, kde uvedeme původní premiéry slavných her: VOJCEK a CALIGULA.

Následovat do konce července bude turné s openair inscenací HAMLET po hradech, zámcích, klášterech, zahradách a parcích - zejména Středočeského kraje.

www.oldstarsontheroad.cz

Projekt byl podpořen grantem Města Kutná Hora a grantem Státního fondu kultury - děkujeme! Záštitu nad projektem převzala hejtmanka Středočeského kraje Mgr. Petra Pecková, radní města Kutná Hora Tomáš Morawski a rektor JAMU MgA. Petr Michálek. Na projektu spolupracuje dobrovolnické centrum Univerzity Karlovy. Za podporu dále děkujeme firmám: Stagelab, Magnetic, Lepor, Vektra a RC Europe. Autorská práva zastupují Dilia a Aurapont. Oficiální předprodejcem vstupenek je Goout.